Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 3   Strona 1 z 1 
Cytuj
używane części nadwozia - czy warto?
Post przez: » 4 lut 2014, o 10:39 
Zastanawiałem się czy zakup używanych części zawsze jest tańszy od kupna nowszych zamienników. Wydaje mi się, że jeżeli już kupować części używane to najlepiej chyba nadwozia? Bo tu przecież kupując np. takie drzwi na szrocie od auta "pukniętego" z drugiej strony możemy wszystko sprawdzić czy działa poza tym wszystko mamy "na wierzchu...

Zatem czy warto kupować używane części samochodowe? Mnie się wydaje, że w zakresie części nadwozia jak najbardziej :)



Posty: 114
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:49

Samochód:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  
Cytuj
Re: używane części nadwozia - czy warto?
Post przez: » 13 lut 2014, o 16:19 
To jest temat rzeka, a nawet powiedział bym OCEAN. Zależy od tego co potrzebujemy, ile możemy na to przeznaczyć PLN no i w jakim stanie jest "nowa" używana część, czy to jest tak jak mówisz lekkie puknięcie, czy może pod lakierem jest 10cm szpachli :), z drugiej strony drzwi w nieco słabszym stanie od nowych są dużo tańsze a można je zrobić że będą wyglądały całkiem całkiem...



Posty: 18
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:27

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990
  
Cytuj
Re: używane części nadwozia - czy warto?
Post przez: » 28 lut 2014, o 11:23 
jak najbardziej części nadwozie można montować używane. Natomiast tak jak pisze opelfan, zależy w jakim są stanie, nie da się powiedzieć z góry "tak" lub "nie"



Posty: 45
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 10:12

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO