[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Samodzielna wymiana sprzęgła • Sprzęgło • Forum-czesci.pl - Twoje forum o częściach samochodowych

Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 8   Strona 1 z 1 
Cytuj
Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 11 kwi 2013, o 12:15 
Cześć wszystkim,

mam następujące pytanie - czy jest możliwa samodzielna wymiana sprzęgła w Almerze N16 1.8 16V 114 KM, czy jednak mam oddać samochód do mechanika? Oczywiście posiadam narzędzia, teściu ma kanał, na którym wspólnie moglibyśmy działać.

Damy radę we dwójkę z wymianą, czy jest to poważniejsza operacja? Wymieniał ktoś kiedyś sprzęgło w Almerze? Może ktoś móglby stworzyć jakiś poradnik?



Posty: 43
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 8 lip 2013, o 08:29 
Wiesz moim zdaniem odradzałbym samodzielne majsterkowanie przy wymianie sprzęgła. Jeśli nie masz papierów mechanika to doradzałbym oddać autko do specjalistów bo nie jest to taka łatwa sprawa.



Posty: 3
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 10:44

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 5 sie 2013, o 08:30 
Żeby wymienić sprzęgło trzeba pierwsze wymontować skrzynię biegów i wszystko co zawadza więc Ga[R]Gi ma rację. Lepiej oddaj auto mechanikowi.



Posty: 5
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 08:16

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 5 sie 2013, o 10:45 



Posty: 7
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 08:39

Samochód:
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 6 wrz 2013, o 14:07 
ja bym się za nic nie podjęła :P nawet nie wiem gdzie jest sprzęgło w samochodzie :p



Posty: 21
Dołączył(a): 3 wrz 2013, o 14:12

Samochód:
Silnik:
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 24 wrz 2013, o 13:26 
Tak na dobrą sprawę to wszystko zależy od tego jakie doświadczenie w dziedzinie mechaniki posiadasz. Jeżeli nieco większe- dasz sobie radę z wymianą sprzęgła,jednak nie samodzielnie. Będziesz potrzebował kogoś do pomocy w kilku kwestiach typu podać- przytrzymać. Samo sprzęgło oczywiście taniej kupisz w dobrych sklepach internetowych z częściami samochodowymi.

_________________
http://www.Sklepmotonet.eu



Posty: 9
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 12:46

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 16 paź 2013, o 14:54 
Też mam zamiar sam wymienić sprzęgło, mam znajomego, który dopiero się uczy naprawy aut więc powinniśmy sobie dać rade :P



Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 14:46

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1988
  
Cytuj
Re: Samodzielna wymiana sprzęgła
Post przez: » 29 lis 2013, o 15:14 
jeśli znajomy ma doświadczenie i pomoże- dacie radę wymienić tylko zarezerwujcie sobie pół dnia i ciepłe ubranie:) Poza tym w kwestii części zapraszam także do nas.

_________________
http://www.e-Autoparts.pl



Posty: 66
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:58

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO