Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 6   Strona 1 z 1 
Cytuj
Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 22 sty 2015, o 16:34 
Panowie, ostatnio słyszalne jest takie dziwne, głuche stuknięcie w okolicach tylnego zawieszenia, to co wykluczam to gumy zawieszenia i łożyska wału, kół. Każda podpowiedź mile widziana


Avatar użytkownika

Posty: 23
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 16:43

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 30 sty 2015, o 14:27 
Poduszki amortyzatora,gumy stabilizatora- sprawdź te elementy w pierwszej kolejności bo często takie głuche stukanie ma swoją przyczynę właśnie tam. Daj znać jak będziesz wiedział coś więcej na ten temat.

_________________
http://www.e-Autoparts.pl



Posty: 66
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:58

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  
Cytuj
Re: Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 5 lut 2015, o 16:34 
na 99% poduszki, chwile czasu minęło odkąd to pisałeś, może znasz rozwiązanie? jak tak to napisz bo przyda się taka informacja na forum



Posty: 38
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:41

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  
Cytuj
Re: Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 3 mar 2015, o 17:09 
Panowie przepraszam za brak odpowiedzi ale przez pewien czas nie miałem możliwości odpisać. Co do samochodu to problemem były faktycznie poduszki amortyzatorów z tyłu. Wymieniłem praktycznie wszystko co się dało bo z tego co mówił mechanik najlepiej jest zrobić zawieszenie za jednym zamachem a nie tak "na raty", kupiłem nowe amorki TRW i jak narazie jest OK. Temat można zamknąć, problem rozwiązany.


Avatar użytkownika

Posty: 23
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 16:43

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 15 maja 2015, o 07:27 
W takim razie postawiliśmy słuszną tezę odnośnie stuków w zawieszeniu,mam nadzieję że teraz będzie się już jeździć naprawdę komfortowo. A tak z ciekawości to ile dałeś za komplet amortyzatorów plus naprawę łącznie?

_________________
http://www.Petrostar.pl



Posty: 90
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 11:38

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Dziwny dźwięk w tylnej części auta
Post przez: » 28 maja 2019, o 09:03 
Najlepiej udać się z takim problemem do serwisu samochodowego. Mój samochód również wydawał z siebie głuche stuknięcie w okolicach tylnego zawieszenia, postanowiłem więc udać się do serwisu BMW w Gliwicach, gdzie problem został rozwiązany szybko i skutecznie.



Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 11:36

Samochód:
Silnik:
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO