Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 6   Strona 1 z 1 
Cytuj
Oryginalne felgi?
Post przez: » 8 kwi 2014, o 13:30 
Hej wszystkim. Wraz z nadchodzącą wiosną zacząłem wprowadzać zmiany w moim Volvo i obecnie szukam alufelg. Ale tym razem nie chodzi wgl o mnie i moje auto. Zastanawiałem się na czym polega i jak duża jest różnica między oryginalnymi alusami a tymi od innych producentów :) Ja mam już upatrzone Nebule ale mnie to zainteresowało bo cenowo np. Alutec różni się sporo od oryginalnych...



Posty: 40
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 09:16

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
  
Cytuj
Re: Oryginalne felgi?
Post przez: » 8 kwi 2014, o 13:33 
Jakościowo, wytrzymałościowo, techniką wykonania, lakierowania itp... tak jak z wszystkim innym tak i z alufelgami reguła jest taka, że im drożej tym lepiej aczkolwiek są napewno wyjątki.



Posty: 51
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 10:30

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: Oryginalne felgi?
Post przez: » 11 kwi 2014, o 15:28 
Słyszałem też że oryginalne felgi jest dużo łatwiej prostować



Posty: 40
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 09:16

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011
  
Cytuj
Re: Oryginalne felgi?
Post przez: » 24 wrz 2014, o 12:05 
Zawsze są to oryginalne felgi a więc także bardziej solidne i wytrzymałe,prostowanie to już moim zdaniem ostateczność. Warto dołożyć bo też prezentują się o niebo lepiej niż zamienniki i podróbki.

_________________
http://www.Petrostar.pl



Posty: 90
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 11:38

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Oryginalne felgi?
Post przez: » 20 paź 2014, o 15:44 
Nie pracuje w zakladzie prostującym felgi, więc nie powiem czy oryginalne łatwiej jest wyprostować, ale z doświadczenia wiem że lepiej i bezpieczniej jest zdecydować się na zakup nowych felg niż regeneracja uszkodzonych, no chyba że kontrolujemy auto w takim stopniu, że walnięcie felgi podczas jazdy 100km/h nie robi nam różnicy


Avatar użytkownika

Posty: 21
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 09:59

Samochód:
Silnik:
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Oryginalne felgi?
Post przez: » 14 lis 2014, o 11:26 
Akurat uderzenie przy prędkości 100km zawsze moim zdaniem będzie robić różnicę,bez względu na to czy są to nowe czy też oryginalne felgi. Wiadomo że lepiej mieć te oryginalne,tym bardziej że teraz w kilku sklepach internetowych można spotkać ciekawe promocje.

_________________
http://www.Petrostar.pl



Posty: 90
Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 11:38

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO