Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 14   Strona 2 z 2  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Cytuj
Re: Dywaniki samochodowe
Post przez: » 30 cze 2017, o 10:42 
Kompletnie nie widzę sensu kupna dywaników z salonu, skoro możesz dostać je taniej w dobrych sklepach internetowych z artykułami motoryzacyjnymi i na jakość też nie będziesz narzekał. Te najtańsze z allegro niestety nie wytrzymają długo, wiem z własnego doświadczenia.



Posty: 14
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 10:09

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
  
Cytuj
Re: Dywaniki samochodowe
Post przez: » 13 lip 2017, o 23:35 
Ja kiedyś w lidlu uniwersalne wychwyciłem. Już drugi rok je mam idobrze wyglądają.



Posty: 3
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 23:31

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: Dywaniki samochodowe
Post przez: » 19 lip 2017, o 13:15 
Może i wyglądają dobrze, natomiast pamiętaj że są to jednak mimo wszystko uniwersalne dywaniki z marketu, nie dedykowane czy oryginalne, a to robi ogromną różnice jeżeli chodzi o ich jakość.



Posty: 10
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 13:04

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Dywaniki samochodowe
Post przez: » 11 sty 2018, o 12:03 
Ja zawsze szukam sklepu internetowego, który ma możliwość odbioru zamówienia osobiście w sklepie. Większość sklepów stacjonarnych ma teraz sklep w internecie. W 99% przypadków kupisz tam wszystko taniej. Jeśli jesteś w stanie zapłacić więcej to kup dywaniki dedykowane do twojego samochodu. Może coś takiego http://pokrowce.com/opel/762-opel-corsa ... -2006.html ? Z uniwersalnymi może być problem z dopasowaniem i jakość zazwyczaj też jest gorsza. Wszystko zależy od tego jak trafisz :D



Posty: 2
Dołączył(a): 11 sty 2018, o 11:49

Samochód:
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO