Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 4   Strona 1 z 1 
Cytuj
Akumulatory Bosch
Post przez: » 24 kwi 2013, o 14:36 
hej,

chciałbym się dowiedzieć jak spisują się w samochodach akumulatory Bosch? słyszałem wiele pozytywnych opinii, ale kilka osób doradzało mi także, żeby spróbować czegoś innego. Ma ktoś jakiś pomysł na alternatywę? No, chyba, że Bosche są na tyle dobre, że nie ma się co za innym produktem rozglądać ;)

_________________
Skórka od ba­nana, cze­ka na każdej ścieżce życia...


Avatar użytkownika

Posty: 63
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:47

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  
Cytuj
Re: Akumulatory Bosch
Post przez: » 30 kwi 2013, o 10:11 
Dostałem polecenie, żeby się wypowiedzieć nt akumulatorów Boscha.

Tak na szybko: przetestowałem trochę tych akumulatorków, mam obecnie Boscha Silver 74Ah i właśnie tę serię mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim użytkownikom. Mam trochę w aucie urządzeń elektronicznych, np. ESP, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, czy radio CD ze zmieniarką, więc aku w moim aucie nie ma łatwego życia. Bosch jednak zawsze ładnie pracuje, nie wymaga konserwacji w trakcie eksploatacji. Mam go już 5 lat i jestem zadowolony.

_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. Albert Einstein


Avatar użytkownika

Posty: 15
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Akumulatory Bosch
Post przez: » 30 kwi 2013, o 15:31 
Uuu to długo Ci trzyma ;) Fajnie, że w końcu zaczynają się pojawiać pozytywne opinie o akumulatorach Bosch.



Administrator
Posty: 91
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 13:49

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Akumulatory Bosch
Post przez: » 6 maja 2013, o 15:45 
No fakt, nie najkrócej ;) Wiesz Kamil, jedna sprawa to samo aku, a druga to cała reszta, a więc stan elektryki, przewodów, układu zapłonowego etc. Staram się konserwować i serwisować autko na bieżąco, żeby właśnie odwdzięczał mi się akumulator czy inne części eksploatacyjne.

Wychodzę z założenia, że na częściach nie ma co zbytnio oszczędzać - nawet jeśli "przytnę" trochę kasy w jednym roku, w następnym okaże się, że pada mi inna część. Takie życie.

Choć przyznam się, że np. zderzak kupiłem sobie używkę, a nie oryginał, bo imho kompletnie się to nieopłaca;D

No dobra kończę, bo temat o akumulatorach Boscha a ja taki OT strzeliłem ;) (nie banujcie mnie Panowie pls haha ;D)

_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. Albert Einstein


Avatar użytkownika

Posty: 15
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO