Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 11   Strona 1 z 2  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Cytuj
Żarówki LED Philips
Post przez: » 1 mar 2013, o 15:25 
witam

mial ktos z Was do czynienia z zarowkami ledowymi od philipsa? zastanawiam sie czy nie sprawic takich sobie w swoim autku :)



Posty: 43
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 1 mar 2013, o 15:46 
Philips to chyba aktualnie największa firma oświetleniowa, więc jeżeli tylko Ci się opłaca to z ekonomicznego punktu widzenia to jak najbardziej możesz kupować, bo pod względem jakościowym na pewno się nie zawiedziesz.



Administrator
Posty: 91
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 13:49

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 22 mar 2013, o 11:23 
Popatrz może za czymś tańszym bo takie żarówki od philipsa to pewnie niezły wydatek. Ja klupiłem swego czasu jakies tansze za 40 zł na allegro i do tej pory chodza, jak znajdue link do aukcj ito Ci podesle :)



Posty: 49
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:36

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 25 mar 2013, o 11:18 
maćko, ledy za 40 zł? to chyba jakaś straszna chińszczyzna musi być :) jeśli rzeczywiście tak dobrze i długo Ci działają, to musisz mieć niezłego farta, że w zalewie tandety udało Ci się kupić coś dobrego w tej cenie...

generalnie te ledy philipsa są ok, sprawdzony produkt, poza tym jest na nie gwarancja. to chyba najpopularniejsze światła do jazdy dziennej w PL i Europie, choć ostatnio powiększyła im się konkurencja (i nie mam tu na myśli chińszczyzny z alledrogo). mam tu na myśli OSRAM chociażby, widzieliście te światła z serii light day? są w takiej jednej listwie, jak w Audi :D moim zdaniem patent dobry, i chyba z montażem łatwo.

pozytywne opinie słyszałem też o Magneti Marelli, choć przyznam się bez bicia - na żywo ich nie widziałem.

_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. Albert Einstein


Avatar użytkownika

Posty: 15
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 25 mar 2013, o 13:39 
I chyba wykrakałeś Martinez..

Dziś chciałem sprawdzić w jakim są stanie i jak próbowałem je włączyć to... nic się nie działo. Nic przy nic nie grzebałem, wszystko jest podłączone jak należy. Po prostu odmówiły posłuszeństwa. Watpie, żeby się diody spaliły w dwóch światłach na raz.... Jak pech to pech. Ale wydatku 40 zł nie żałuję i fakt - światła były z Chin.

PS. Ciekawe ile już tak jeździłem... xD



Posty: 49
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:36

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 27 cze 2014, o 13:45 
To też się zgadza,jeżeli już chcesz kupić dobre części czy akcesoria do swojego samochodu to poszukałbym w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz szeroki wybór i niższe ceny.

_________________
http://www.e-Autoparts.pl



Posty: 66
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:58

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 4 sie 2014, o 15:26 
Nie żebym chciał jakoś zabłysnąć czy coś, ale chyba każdy kto chce cokolwiek kupić, szuka dobrych sklepów z szerokim wyborem i niskimi cenami. Ja na tym za bardzo się nie znam, ale z tego co zaobserwowałem jeżdżąc - jeszcze jak nie miałem prawka - z ojcem, to on zawsze właśnie brał żarówki Philips.



Posty: 26
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 11:19

Samochód:
Silnik:
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 14 lis 2014, o 15:04 
Bo to najbardziej popularna firma w kwestii oświetlenia,także i samochodowego,więc nie ma się czemu dziwić. A zaglądaliście na naszą stronę? Bo w kwestii elektryki samochodowej znajdziemy naprawdę szeroki wybór,a zawsze w razie pytań jesteśmy dostępni na forum.

_________________
http://www.e-Autoparts.pl



Posty: 66
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:58

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  
Cytuj
Re: Żarówki LED Philips
Post przez: » 16 sty 2015, o 10:51 
Ja jakoś nie widzę większej różnicy w tych markowych czy nie markowych żarówkach także chyba nie ma co przepłacać...ja najczęściej sprawdzam te TU BYŁA REKLAMA i biorę kilka na zapas....



Posty: 4
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 10:39

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO