Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 8   Strona 1 z 1 
Cytuj
Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 21 lut 2014, o 13:34 
Panowie planuje zakup samochodu - narazie jestem w fazie rozglądania się za autem - i mam pytanie. Czy warto kupować auto z klimatyzacją? Wiadomo że to duże udogodnienie ale są też minusy. Powiem szczerze że mocno się nad tym zastanawiam i chciałbym znać zdanie osób które mają jako takie doświadczenie z samochodami z lub bez klimy.

_________________
i30



Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 16:11

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 21 lut 2014, o 13:48 
No ja Ci powiem tak, dopóki nie miałem klimy w moim aucie też sie zastanawiałem nad tym czy to jest warte grzechu, teraz bym nie zamienił za nic w świecie na samochód bez klimy. Problemy? Specjalistą nie jestem, ale ja mam auto z klimą od 6 lat i jedynie co z nią robiłem to odgrzybianie.



Posty: 54
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:37

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 26 lut 2014, o 10:33 
Klimatyzacja w dzisiejszych czasach to już praktycznie podstawowe wyposażenie, nie wiem skąd wątpliwości w ogóle...


Avatar użytkownika

Posty: 21
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 09:59

Samochód:
Silnik:
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 27 lut 2014, o 10:28 
Oczywiście że tak, dzisiaj klimatyzacja to podstawowe wyposażenie niemalże każdego samochodu. Jeśli dla kogoś odgrzybianie i konserwacja to wady no to chyba nic mu nie dogodzi..



Posty: 45
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 10:12

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 27 lut 2014, o 11:17 
dokładnie a najgorzej jak kierowcy boją sie używać jej też zimą. a kto powiedzial ze jest ona tylko przeznaczona na lato?? nic tak dobrze nie poradzi sobie z odparowywaniem szyb



Posty: 39
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 10:46

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 3 mar 2014, o 17:16 
klima klima a są i tacy którzy jej nie używają i jakoś sobie radzą. wcale nie jest powiedziane, że ona jest niezbędna


Avatar użytkownika

Posty: 92
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:26

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  
Cytuj
Re: Klimatyzacja - czy warto?
Post przez: » 22 sty 2018, o 12:31 
Ja również nie wyobrażam swojego życia bez klimatyzacji w aucie, może też ze względu na to że jeżdżę po 15h dziennie, ale to duże udogodnienie, jeżeli kupujesz auto, to nawet się nie zastanawiaj, teraz są dobre systemy klimatyzacji (np. ten producent http://oeindustry.com/pl), a nawet jeżeli coś się stanie, nie będzie problemu z naprawą.



Posty: 2
Dołączył(a): 22 sty 2018, o 11:32

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO