Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 5   Strona 1 z 1 
Cytuj
Sprzęgło - wybór
Post przez: » 22 mar 2013, o 10:47 
Witam ;)

Jeżdżę żółciutkim Hyundai Atos Prime z roku 2001 - w tym roku autku stuknie 140 tyś km, więc przydałoby się wymienić sprzęgło. W serwisie Hyundai w mieście w którym mieszkam zakup sprzęgła (zamiennik) razem z wymianą kosztuje 786 PLN, natomiast wygooglowałem komplet sprzęgła firmy JAPANPARTS za 289 PLN http://www.iparts.pl/czesc/sprzeglo-kom ... kfh02.html.
Ile może kosztować sam montaż takiego kompletu? Wyjdzie mnie taniej? Co sądzicie o produktach JAPANPARTS - warto je założyć, czy szukać innych firm, jeśli tak- to jakich?

_________________
Hyundai Atos Prime



Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 10:35
  
Cytuj
Re: Sprzęgło - wybór
Post przez: » 22 mar 2013, o 14:46 
JAPANPARTS wydaje się być dobrym pomysłem - przejrzałem google i ludzie na asortyment tej firmy nie narzekają...



Posty: 3
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:39
  
Cytuj
Re: Sprzęgło - wybór
Post przez: » 25 mar 2013, o 11:22 
ja myślę, że spokojnie możesz brać, gwarancja z tego co widziałem na to jest, więc nie ma co się bać :)

_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. Albert Einstein


Avatar użytkownika

Posty: 15
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Sprzęgło - wybór
Post przez: » 25 mar 2013, o 13:34 
Wydaje mi się, że JAPANPARTS to nie jest firma, która produkuje sprzęgła tylko ogólnie sprowadza i dystrybuuje, ale pewny nie jestem.

Co do tego czy warto? Nie miałem styczności z tą firmą, ale jeżeli na jej temat (a szczególnie sprzęgieł) krążą pozytywne opinie to ja bym brał. Chociaż ja bym się dwa razy zastanowił ;)



Administrator
Posty: 91
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 13:49

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Sprzęgło - wybór
Post przez: » 27 mar 2013, o 15:06 
Dzięki Kamil za podpowiedź - zarezerwowałem już miejsce i zaraz po pracy do ASO jadę wymienić sprzęgło poleconej w serwisie firmy - powiedzieli, że w nowych autach na tego producenta produkty zmieniają i gwarancji dalej jest zachowana, więc i w moim przypadku może jest to dobry wybór... ;)

_________________
Hyundai Atos Prime



Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 10:35
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO