Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 12   Strona 1 z 2  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Cytuj
tylna poduszka silnika
Post przez: » 24 sie 2013, o 12:51 
Witam wszystkich na forum. Ponieważ jestem w tej kwestii zielony, bardzo proszę o pomoc:
sprowadziłem właśnie Nissan Primera P12, 1.6 (109KM) z 2006r. i w serwisie autoryzowanym zaproponowano mi sprowadzenie oryginalnej tylnej poduszki silnika (moja jest pęknięta) za ok. 500 zł oraz że zamienników się nie daje bo nie posiadają olejowego wkładu a też nie da się ich w pełni dopasować. Zamienniki szybko się zepsują lub komfort jazdy będzie niski bez tego wkładu olejowego.
Co zrobić? Czy spróbować i gdzie poszukać wkładu z olejem? Nowy zamiennik - skąd, ale aby nie był chiński... Cenię sobie bezpieczeństwo i brak problemów na drodze.

z góry dzięki za wszelką pomoc.



Posty: 3
Dołączył(a): 24 sie 2013, o 12:44

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 26 sie 2013, o 11:41 
To 500 złotych tylko za sprowadzenie czy już z robocizną? Bo same oryginalne tylne poduszki chodzą od 300 do 600 złotych natomiast wkład olejowy stoi koło 100 złotych, ale jest z tym trochę zabawy...

Jeżeli chodzi o zamienniki to nie wiem czy są dostępne u nas w PL. Jeżeli cenisz bezpieczeństwo to raczej zostaje ASO, ale zawsze możesz popytać w nieautoryzowanych warsztatach - tam pewnie zrobią taniej, tylko kwestia tego czy dobrze...



Posty: 43
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 26 sie 2013, o 13:40 
Witaj,

ten koszt w ASO sprowadza sie do 500zł za nową poduszkę + robocizna osobno.



Posty: 3
Dołączył(a): 24 sie 2013, o 12:44

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 27 sie 2013, o 10:40 
Mimo wszystko chyba zdecydowałbym się na ASO... zbadałem temat na forach, gdzie ludzie kupowali zamienniki, wymieniali poduszki w serwisach kilka razy taniej, a na samym końcu i tak drogi prowadziły do ASO...

akurat jeśli chodzi o poduszki silnika dla Twojego modelu (i wersji silnikowej!) niestety nie ma zbyt wielkiego wyboru



Posty: 43
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:22

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 27 sie 2013, o 15:34 
mimo wszystko sprawdzę jeszcze jutro czy w grę wchodzi wkład (olejowy) czy też trzeba wymienić całą poduszkę.



Posty: 3
Dołączył(a): 24 sie 2013, o 12:44

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 27 sie 2013, o 16:03 
Racja, wkład olejowy nie kosztuje dużo - jak ktoś wspominał koszt ok. 100 złotych, więc sporo możesz zaoszczędzić. Daj znać co i jak



Posty: 114
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:49

Samochód:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 24 wrz 2013, o 13:43 
Zgadza się,ale czy jest sens wymieniać sam wkład? Potem prędzej czy później i tak będziesz musiał zainwestować w poduszkę,wiec po prostu zrób to teraz i będziesz miał spokój. Koszty w ASO na pewno będą wyższe niż w zwykłym warsztacie.

_________________
http://www.Sklepmotonet.eu



Posty: 9
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 12:46

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 30 wrz 2013, o 10:31 
ja też się zgadzam, lepiej wymienić całą poduszkę, poszukać jakiegoś dobrego zamiennika i nie oszczędzać na tym


Avatar użytkownika

Posty: 74
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:40

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2000
  
Cytuj
Re: tylna poduszka silnika
Post przez: » 2 paź 2014, o 15:14 
Mam podobne zdanie,dlatego też zapraszam do nas gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne części do swojego samochodu w niższej cenie,w razie pytań oczywiście służymy pomocą na forum.

_________________
http://www.e-Autoparts.pl



Posty: 66
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:58

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO