Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 2   Strona 1 z 1 
Cytuj
Lexus przyspiesza z siłą dwóch serc
Post przez: » 26 lut 2015, o 22:50 
Witam. Znalazłem fajny artykuł o Lexusie. Firma podsumowała sprzedaż aut w roku 2014. Najwięcej sprzedaży osiągnął Lexus NX 300h. Na drugim miejscu znalazł się Lexus IS. Co ciekawe, "Dzięki opinii właścicieli Lexusów CT i RX, Lexus po raz dwunasty w historii badań prowadzonych w Wielkiej Brytanii wspólnie przez magazyn WHAT CAR? i organizację JD Power zanotował najwyższe wyniki wśród producentów samochodów." Oczywiście mowa tutaj już o modelach hybrydowych :) W Polsce, Lexus również zdobył wiele innych nagród i wyróżnień. Polecam poczytać, wiele interesujących informacji w jednej pigułce: Lexus przyspiesza z siłą dwóch serc.
A Wy co o tym myślicie, faktycznie taka dobra ta marka? :)



Posty: 36
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 16:11

Samochód:
  
Cytuj
Re: Lexus przyspiesza z siłą dwóch serc
Post przez: » 6 mar 2015, o 15:55 
Myślę że mało osób z naszego forum może udzielić odpowiedzi z "własnego doświadczenia" :) Auta są ładne, nie wiem jak z niezawodnością ale podejrzewam że nie najgorzej więc i sprzedaż jest na wysokim poziomie. Jeśli ludzi na taki samochód stać to go kupują


Avatar użytkownika

Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 16:44

Samochód:
Silnik:
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO