Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 4   Strona 1 z 1 
Cytuj
tarcze hamulcowe do golfa
Post przez: » 21 paź 2014, o 08:33 
witam wszystkich

jeszcze przed nadejściem zimy planuję wymianę tarcz hamulcowych na nowe, zastanawiam się konkretnie jaki produkt wybrać.

wcześniej miałem u siebie zamontowane tarcze hamulcowe TRW i byłem bardzo z nich zadowolony. zresztą z tego co wiem, to większość kierowców golfów ma b.dobre opinie na ich temat... pytanie, pozostać przy tym, co jest dobre i sprawdzone, czy szukać czegoś nowego? widziałem takie tarcze na przód do swojego autka http://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamul ... f2804.html - wydaje mi się, że to dobry wybór. co myślicie??


Avatar użytkownika

Posty: 34
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 10:39

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: tarcze hamulcowe do golfa
Post przez: » 21 paź 2014, o 14:48 
Skoro byłeś z nich zadowolony to myślę, że nie ma sensu kombinować, ja również do swojej polówki zakładałem cały zestaw od trw i równiez nie mam do nich zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o innych producentów, to z takich lepszych wiadomo ATE, od znajomego słyszałem że Zimmermann też całkiem dobrze się sprawuje ale ręki sobie nie dam za nie uciąć :) Mimo wszystko na Twoim miejscu zostałbym przy TRW.



Posty: 38
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:41

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  
Cytuj
Re: tarcze hamulcowe do golfa
Post przez: » 22 paź 2014, o 15:34 
Jasne że pozostać, po co opinie innych itp skoro ty masz dobre zdanie o nich. TRW to dobra firma



Posty: 26
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 13:33

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011
  
Cytuj
Re: tarcze hamulcowe do golfa
Post przez: » 6 lis 2014, o 17:28 
Podobnie jak ATE,myślę że jakość ich produktów jest bardzo porównywalna i w zasadzie na co się nie zdecydujesz to wybór będzie w porządku,są jedynie delikatne różnice cenowe.

_________________
http://www.CSturboserwis.pl regeneracja turbosprężarek.



Posty: 68
Dołączył(a): 6 lis 2014, o 17:15

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO