Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 10   Strona 1 z 1 
Cytuj
Kupno opon
Post przez: » 19 mar 2014, o 16:34 
Witam, mam pytanie do bardziej ogarniętej grupy osób z tego forum. Czy warto jest kupować oponki na allegro lub ogólnie przez Internet czy raczej kupować w "realu" ?

_________________
AHOJ


Avatar użytkownika

Posty: 22
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 11:31

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 20 mar 2014, o 14:22 
Czemu nie? Co prawda wiadomo że lepiej zobaczyć na żywo co się kupuje, ale w dzisiejszych czasach zakupy w internecie to praktycznie codzienność i z oponami jest jak z wszystkim innym.


Avatar użytkownika

Posty: 34
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 09:35

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 24 mar 2014, o 16:11 
Mnie ostatnio się przytrafił dosyć "trudny" gościu. Zamówiłem oponki a kurier przywiózł mi zupełnie innej firmy gumy, praktycznie łyse... Typek próbował się bronić tym, że pomylił komplety i te opony które przyszły do mnie, miały trafić do kogos innego :) Na szczęście udało sie wszystko odkręcić. Tak jak kolega wyżej, jeśli nie boisz się ewentualnego (minimalnego co prawda) ryzyka to nie widze zadnych zastrzeżeń żeby nie kupować opon w necie.



Posty: 33
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 12:55

Samochód:
Rok produkcji: 2004
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 25 mar 2014, o 16:43 
pewnie, jeśli kupuje się w sklepach internetowych to czego się bać. a można taniej faktycznie



Posty: 26
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 13:33

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 8 kwi 2014, o 13:17 
Odświeżę nieco temat, ale ja np. ostatnio zamawiałem na a*****o dla kolegi Pirelki i wszystko bez najmniejszego problemu, zależy na kogo trafisz. Na oszusta możesz trafić wszędzie, nie tylko w internecie


Avatar użytkownika

Posty: 34
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 10:39

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 24 mar 2016, o 21:30 
Zdecydowanie w realu. Allegro raczej średnio bezpieczne, nawet jeśli bierzesz ze sklepu. Moim zdaniem jak nie dotkniech gumy i nie zobaczysz, że jest ok, to nigdy nie masz pewności, że jest spoko.



Posty: 3
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 21:18

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 19 kwi 2016, o 15:21 
Zawsze można zrobić tak jak ja, czyli zamówiłem opony za pobraniem i okazało się że ze sklepu wysłali dwie inne i dwie inne, więc nie odebrałem i kasa została u mnie :) Potem zamówiłem w ten sam sposób w innym sklepie internetowym ale już przyszły takie jak zamówiłem :)



Posty: 15
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 14:42

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2013
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 28 kwi 2016, o 13:37 
ja przeważnie kupuję jak już muszę, w sklepie niedaleko mnie. naprawdę bardzo rzeczowy sprzedawca jest i handluje samymi oponami. kupiłem u niego 2 lata temu nowe Dunloopy i jestem mega z nich zadowolony



Posty: 91
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 12:54

Samochód:
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: Kupno opon
Post przez: » 31 lip 2019, o 12:58 
Ostatnio byłem zmuszony kupić nowe, ponieważ ktoś mi przedziurawił opony w moim samochodzie, przez co nie byłem w stanie dojechać do pracy. Musiałem iść do pobliskiego sklepu samochodowego w Katowicach - https://profiauto.pl/sklepy-i-hurtownie/slaskie/katowice i tam kupiłem nowe, w całkiem niskiej cenie :D.



Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 11:36

Samochód:
Silnik:
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO