Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 4   Strona 1 z 1 
Cytuj
podgrzewane fotele
Post przez: » 27 sty 2014, o 16:50 
tak się zastanawiam, na luźno... :) czy problem w samochodzie stanowiłaby wymiana starych foteli na nowe, podgrzewane? czy lepiej zaopatrzyć się w maty grzewcze?



Posty: 91
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 12:54

Samochód:
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006
  
Cytuj
Re: podgrzewane fotele
Post przez: » 27 sty 2014, o 16:54 
wydaje mi się że tańszym, skuteczniejszym i po prostu praktyczniejszym pomysłem będzie zakup specjalnych mat grzewczych na fotele :) nie kosztuje to nie wiadomo ile, a zawsze jakiś komfort daje :) natomiast jeżeli o mnie chodzi to ja jakoś szczerze nie mam przekonania do podgrzewanych foteli..

kiedyś mieliśmy z żoną land rovera ze skórą i podgrzewanymi fotelami to jak przyszła zima to było masakrycznie zimno w cztery litery, a jak już się nagrzało to fajnie, ale można było du*ę poparzyć :P to podobnie jak się zostawiało auto w lecie na słońcu, wówczas o poparzenia nie było trudno, ale to już jest bardziej kwestia samej skóry, a nie podgrzewanych foteli.. :P

_________________
Skórka od ba­nana, cze­ka na każdej ścieżce życia...


Avatar użytkownika

Posty: 63
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 11:47

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  
Cytuj
Re: podgrzewane fotele
Post przez: » 27 sty 2014, o 17:02 
w tyłku się od luksusów przewraca? :P co byśta jeszcze chcieli? :D



Posty: 44
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 15:32

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  
Cytuj
Re: podgrzewane fotele
Post przez: » 27 sty 2014, o 17:04 
Oczywiście, że jest to możliwe. Istnieje wiele firm, które się tym zajmują profesjonalnie. Kwestia jest tylko taka, do jakich samochodów opłaca się coś takiego montować, a do jakich już nieco mniej ;) Ale to wszystko zależy od zasobności portfela.



Posty: 114
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:49

Samochód:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO