Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 4   Strona 1 z 1 
Cytuj
Laguna III
Post przez: » 21 lut 2014, o 13:41 
No więc mam nadzieję że admin nie usunie tego tematu, być może się on przyda komuś poza mną. Zastanawiam się nad zakupem Renault Laguny III (2007+) ale jak dobrze wiecie jest cholernie ciężko coś ciekawego znaleźć. Chodzi mi głównie o porady ludzi ktorzy znają te samochody, na co uwazac przy zakupie, czego unikać itp. za linki do ciekawych i pewnych aukcji tez bede wdzieczny. Pozdrawiam ! ! ! :D

_________________
i30



Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 16:11

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Laguna III
Post przez: » 24 mar 2014, o 16:30 
Hmm, nie wiem czy kolega już zakupił autko, ale postaram się coś doradzić. Co prawda ja Laguną nie jeżdzę ale widzę że to będzie Twoj pierwszy samochód więc przede wszystkim zwracaj uwagę na przebieg (porównaj go do stanu technicznego), najlepiej zastanów się co jest dla ciebie najważniejsze: wyposażenie, stan techniczny, przebieg, spalanie etc. etc. Później już tylko pozostaje szukać, sprawdzać i uważać na handlarzy którzy ledwo co zwiali niemcowi z granicy :)


Avatar użytkownika

Posty: 27
Dołączył(a): 4 lut 2014, o 14:08

Samochód:
Silnik:
Rok produkcji: 2004
  
Cytuj
Re: Laguna III
Post przez: » 24 mar 2014, o 16:40 
No w swoich poszukiwaniach już natrafiłem kilka razy na takich "spryciarzy" :) Ogólnie mam teraz jeden samochód na uwadze i prawdopodobnie go kupie ale narazie nie chce zdradzać szczegółów (bo jeszcze mi go niemiec zgarnie :D :D )

_________________
i30



Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 16:11

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  
Cytuj
Re: Laguna III
Post przez: » 24 mar 2014, o 17:04 
spryciarzy dużo, trzeba uważać ;)



Posty: 45
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 10:12

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO