Twoje forum o częściach samochodowych




Odpowiedz
 Posty: 3   Strona 1 z 1 
Cytuj
Jakie klocki hamulcowe Audi A4 B5?
Post przez: » 29 kwi 2013, o 15:08 
Jakie klocki hamulcowe mam kupić do Audi A4 B5? Macie jakieś sprawdzone propozycje? Wszystko wskazuje na to, że niebawem będę musiał wymienić w swoim Audi klocki hamulcowe. Do tej pory używałem wyłącznie niemieckich zamienników (ATE, Jurid, Zimmermann...) ale mam ochotę spróbować czegoś innego.

Wiele dobrego słyszałem o połączeniu tarcz Brembo z klockami Ferodo. Ma ktoś taki zestawik u siebie w aucie?


Ostatnio edytowano 21 cze 2013, o 11:52 przez maćko, łącznie edytowano 1 raz


Posty: 49
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 15:36

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  
Cytuj
Re: Jakie klocki hamulcowe Audi A4 B5?
Post przez: » 29 kwi 2013, o 15:10 
Zestaw Brembo+Ferodo to naprawdę bardzo fajna propozycja. Oprócz wspomnianych przez Ciebie firm warto zwrócić uwagę na klocki hamulcowe Textar, które stosunkiem cena/jakość biją wielu innych producentów na głowę, także sam również nie powinieneś być zawiedziony.



Administrator
Posty: 91
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 13:49

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  
Cytuj
Re: Jakie klocki hamulcowe Audi A4 B5?
Post przez: » 30 kwi 2013, o 09:25 
Nie wiem co konkretnie sprawdza się w tym modelu, ale generalnie jest sporo firm, które mają naprawdę dobre klocki hamulcowe. Tak na szybko: ATE, TRW, Brembo, Bosch, Textar.

Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, nie kupując jednocześnie bubla, polecam Ci klocki Mintexa bądź Jurida - tanie i dobre :)



Posty: 14
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:44

Samochód:
Silnik:
Paliwo: Benzyna
  
Odpowiedz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

« Przejdź do strony głównej
Skocz do:  



cron
Części samochodowe
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL phpBB SEO